E-shop

Tepelné cerpadlá s montážou

Tepelné čerpadlo od značky BRILON s montážou
Tepelné čerpadlo od značky BRILON Atlantic Loria s montážou

S ohľadom na vzrastajúci objem spotrebovanej teplej vody v novostavbách a s ohľadom na obmedzené priestory inštalácie pripravila firma Atlantic excelentné riešenie. Vysoko účinné tepelné čerpadlá VZDUCH/VODA. Tepelná čerpadlá Loria sú spoločným projektom firiem Atlantic a Fujitsu, v ktorých sa zúročili skúsenosti firmy. Atlantic s tepelnou technikou a spoločnosť Fujitsu s chladiacou a klimatizačnou technikou. Ako vyplýva z výpočtu COP, z 1 kWh dodanej elektrickej energie vyrobí Loria 3 až 5 kWh tepla. Tým výrazne šetrí náklady na vykurovanie objektu a ohrev teplej vody.

Tepelné čerpadlo od značky SAMSUNG s montážou
Tepelné čerpadlo od značky SAMSUNG s montážou

Vykurovacie systémy vzduch-voda od Samsung dosahujú najvyšší komfort a nízke náklady využitím inovatívnej technológie čerpadla. Samsung EHS sú integrované riešenia s čerpadlom na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnostiach pre nové stavby a rekonštrukcie obytných objektov. Riešenie Samsung EHS zahŕňa celý rad pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú optimalizovať spotrebu energie, a majú certifikát od nezávislých organizácií, ktorý preukazuje lepšiu účinnosť v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Tepelné čerpadlo od značky LG s montážou
Tepelné čerpadlo od značky LG s montážou

Tepelné čerpadlo vzduch/voda je systém, ktorý umožňuje vykurovanie priestoru, podlahové kúrenie a chladenie a zabezpečuje teplú vodu. Nielenže ho môžete nainštalovať v novej domácnosti, ale môžete ním tiež nahradiť svoje bojlery.

Tepelné čerpadlo od značky TOSHIBA s montážou
Tepelné čerpadlo od značky TOSHIBA s montážou

Inovatívne a ekologicky šetrné tepelné čerpadlá TOSHIBA sú rozdelené na vnútornú jednotku, známu ako hydrobox a vonkajšiu jednotku. Tento spoľahlivý systém efektívne získava teplo z vonkajšieho vzduchu až do -25°C a ohrieva vodu až na 65°C, čo ho klasifikuje ako vysokoteplotnú verziu. Jeho kompaktný dizajn a jednoduchá inštalácia umožňujú ľahkú integráciu do všetkých typov budov.

Tepelné čerpadlo od značky MITSUBISHI s montážou
Tepelné čerpadlo od značky MITSUBISHI s montážou

Tepelné čerpadlá vzduch – voda od značky Mitsubishi sú vyhľadávané vďaka ich jednoduchej inštalácií a vhodnosti do každej lokality. Na získavanie tepelnej energie nepotrebujete žiadne vrty ani zemné kolektory. Zdrojom energie je vonkajší vzduch, z ktorého dokáže tepelné čerpadlo využívať energiu aj pri extrémnych mrazoch. Z 1kW dodanej elektrickej energie dokážu vyprodukovať až 4kW tepla / chladu. Celý systém sa skladá z vonkajšej jednotky a vnútorného hydromodulu, ktorý sa napája do vykurovacieho systému. Ak sa rozhodnete riešiť vykurovanie a ohrev teplej vody moderným a ekonomickým spôsobom tak je pre Vás ideálnym riešením systém od Mitsubishi Electric.

Tepelné čerpadlo od značky BOSCH s montážou
Tepelné čerpadlo od značky BOSCH s montážou

Tepelné čerpadlá Bosch sú TOP produktom spoločnosti Bosch Termotechnika, ktorá vznikla pred 125 rokmi spojením silných partnerov Bosch a Junkers. Značka Junkers je špičkou vo vykurovacej technike s viac ako 120 ročnými skúsenosťami. Skúsenosti, najmodernejšie technológie a inovatívna sila Junkers je dnes zabudovaná v každom produkte Bosch Termotechnika. Spojenie toho najlepšieho z Junkers a Bosch prináša do našich domovov riešenia pre kúrenie a chladenie priestorov, teplú vodu a decentralizovaný manažment energie.

Tepelné čerpadlo od značky INVENTOR s montážou
Tepelné čerpadlo od značky INVENTOR s montážou

Tepelné čerpadlá značky Inventor sú spoľahlivé, výkonne a cenovo dostupné riešenia. Pracujú na najnižšej možnej úrovni hluku a zároveň šetria elektrickú energiu. Energetická trieda A+++. Poskytujeme ich so záručnou dobou až na 5 rokov. Rýchlo sa prispôsobujú zmene vašich potrieb, čím vytvoria maximálny komfort. Sú založené na systéme vzduch-voda.

Tepelné čerpadlo od značky MIDEA s montážou
Tepelné čerpadlo od značky MIDEA s montážou

Tepelné čerpadlo Midea je energeticky efektívny a úsporný systém používaný najčastejšie na vykurovanie a na prípravu teplej úžitkovej vody v rodinných domoch. Systém Midea môže byť použitý nielen na vykurovanie, ale aj na chladenie miestností v dome. Tepelné čerpadlo Midea udržuje optimálnu prevádzku aj v prípade, že vonkajšia teplota dosiahne -25 ° C. Môžete si byť istí, že ani v chladnej zime nebudete odrezaní od zdroja tepla.

Tepelné čerpadlo od značky AUX s montážou
Tepelné čerpadlo od značky AUX s montážou

Tepelné čerpadlo AUX je jeden z najefektívnejších a najekologickejších vykurovacích systémov. Tepelné čerpadlá vzduch-voda sú novinkou, ktorá je priamou reakciou na meniace sa potreby trhu. Skupina AUX navrhla inteligentné a spoľahlivé zariadenia, ktoré poskytujú úsporu energie pre kompletný systém vykurovania domu.

Odborná montáž klimatizácie či tepelného čerpadla a spokojnosť zákazníka je pre nás na prvóm mieste!

Našim klientom, ktorý majú záujem o naše služby, ponúkame za veľmi atraktívne ceny sady klimatizácií LG, Mitsubishi, Samsung, Toschiba, VIVAX, Inventor, Bosch, Carrier ale aj ďalšie osvedčené značky klimatizácií od najlepších svetových výrobcov, ktorý sa zaoberajú výrobou klimatizácií. Používame len kvalitné príslušenstvo a spojovací materiál potrebný na montáž. Používame len profesionálne náradie.

servis klimatizacii a tepelnych cerpadiel, montaz klimatizacii a tepelnych cerpadiel
Tepelné cerpadlo do domu ci bytu
Dodávka, montáž a servis klimatizačných
zariadení a tepelných čerpadliel,
Inštalatér - vodár - podlahové systémy,
predaj vodoinštalačného materialu.

Sídlo firmy

PROFIINSTAL MK s. r. o.

Malé Kršteňany 229

958 03 Malé Kršteňany

IČO: 53901126

IČ DPH: SK2121519246 (platiteľ DPH)

Kontakt

0918 282 521

info@profi-instal.sk